Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
 
Mon 1 Feb
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 3 Feb
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 8 Feb
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 15 Feb
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 1 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 3 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 8 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 10 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 15 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 17 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 22 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 24 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 24 Mar
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 29 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 31 Mar
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 31 Mar
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Mon 5 Apr
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
  KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…
Wed 7 Apr
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
  KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…
Wed 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
  KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 25 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Tropp 1
$item.username  
KIL Turn Tropp 1 er et parti for de som er født i…   Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler2
$item.username  
KIL Turn Toddler2 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 16:00 - 17:00
Toddler1
$item.username  
KIL Turn Toddler1 er et parti for de aller minste…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline