HAR DU LYST TIL Å LÆRE TURN?
Postet av KIL Turn den 31. Jul 2024
Høstsesongen starter mandag 4. september, og vi har ledige plasser for nesten alle alderstrinn.
De yngste som kan meldes inn i høst, er barn som er født i 2022.
KIL Turn gir i hovedsak konkurranseutøverne jobb som trenere. Det betyr at dere får unge, spreke trenere med god turnkompentanse.
KIL Turn følger retningslinjene fra Norges Gymnastikk- og Turnforbund (NGTF) og deler utøverne inn i tropp etter hvilket år de er født.
På grunn av forsikringer, og at vi kun har et bestemt antall plasser på hver tropp, må alle som skal turne i hallen være innmeldt og ha fått plass på tropp.
De tre første treningene etter første gang man melder inn er gratis, og er å anse som prøvetreninger.
For å melde inn, følger du linken "Bli medlem" på hjemmesiden vår. Det er utøveren som skal meldes inn.
Når vi har behandlet innmeldingen vil du motta en e-post med informasjon fra oss.
Hvis du har problemer med å melde inn, finner du tips på hjemmesiden vår under arkfanen "Nyttig informasjon". Vær oppmerksom på at du ikke skal velge tropp i påmeldingen. Det gjør vi når vi behandler påmeldingen.
All informasjon ligger lett tilgjengelig på hjemmesiden vår.
"LIVSLANG GLEDE I GYM OG TURN"